We've just published new episode of our podcast!
Link
Added 02 February, 2023
Innovations Hub Foundation
Bo innowacje mogą być zielone… Dołącz do Green Innovations Challenge 2023!

Jesteś studentem, który chciałby wejść w świat startupów i stworzyć swój własny, innowacyjny biznes? A może masz pomysł na produkt lub usługę, który może zrewolucjonizować polski sektor GreenTech, ale nie wiesz jak go zrealizować? Nie musisz szukać dalej – dołącz do Green Innovations Challenge i stwórz swój własny startup.

Green Innovations Challenge to program mentoringowy, skierowany do zdolnych i ambitnych młodych ludzi. Łączy studentów z różnych środowisk w interdyscyplinarne zespoły, aby wspólnie kreowali innowacyjne rozwiązania w obszarach: Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), ekologii, elektromobilności, ochrony środowiska czy zrównoważonego rozwoju. Dołącz do Green Innovations Challenge i stań się częścią społeczności, której celem jest zmiana otaczającej nas rzeczywistości.

Twoim zadaniem będzie opracowanie innowacyjnego pomysłu na produkt lub usługę, który w przyszłości będziesz mógł/mogła wykorzystać do założenia startupu. Następnie zespoły o największym potencjale komercjalizacji będą rozwijać się pod okiem ekspertów z sektora ekologicznych innowacji w Polsce.

Position Type
Internship
Languages
Polish - polski
Contract type
Part-time
Location
Polska
Innovations Hub Foundation
Fundacja Innovations Hub (InHub) to międzynarodowy hub, zajmujący się transferem technologicznym. Specjalizujemy się w inkubacji projektów, ich modelowaniu, skautingu projektów i zespołów, pozyskiwaniu finansowania, a także w edukacji studentów w zakresie wdrażania technologii
Similar jobs
Added 21 March, 2023
DRAMIŃSKI Ultrasound Scanners
Dział B+R
Olsztyn
Junior
Added 21 March, 2023
Coopernicus
II Ogólnopolski Kongres Prawa Medycznego- Center For American Studies
Zdalne
Internship
Added 21 March, 2023
Coopernicus
Program stypendialny HORYZONTY- Fundacja EFC
Polska
Internship