Check out what happened in the world of science and international politics in Q1 2024!
Link
Added 22 April, 2023
Coopernicus
Fundusz Stypendialny Fundacji Rafała Brzoski

Startuje nabór do programu stypendialnego, dzięki któremu wielu młodych i bardzo zdolnych laureatów otrzyma wsparcie finansowe. To już drugi rok z rzędu szukamy prawdziwych talentów, a każda osoba będzie oceniona według tych samych kryteriów.

Konkurs stypendialny Rafał Brzoska Foundation to odpowiedź jej założyciela Rafała Brzoski, na potrzeby młodych i wybitnie utalentowanych osób, których często nie stać na podjęcie nauki w renomowanych światowych uczelniach. Zeszłoroczni Stypendyści już pokazali, że są wybitnymi Jednostkami w Polsce i na świecie. Wyłonieni laureaci otrzymują wsparcie finansowe pozwalające na rozwój naukowy, m.in. na wspomniane studia, ale także wsparcie mentoringowe i psychologiczne, jeśli jest to potrzebne. Poprzez działania Fundacji są zachęcani do nieustannego rozwoju – zdobywania nowych kompetencji, kreatywnego myślenia i budowania osobowości.

 

Zgłoszenia można nadsyłać do 30 kwietnia 2023 roku, a szczegółowy timing oraz zasady konkursu są dostępne

Position Type
Internship
Languages
Polish - polski
Contract type
Part-time
Location
Polska
Coopernicus
The Coopernicus platform is an initiative of Our Future Foundation. Its main goal is to spread awareness of the scientific achievements of Poles around the world. We invite Polish scientists, startups, students and everyone interested in science to join!
Founded in
2022
Employees
6
Similar jobs
Added 29 March, 2024
PwC
Praktyki w zespole Digital
Warszawa
Internship
Added 29 March, 2024
PwC
Praktyki w zespole Financial Services Consulting
Warszawa
Internship
Added 29 March, 2024
PwC
Praktyki w zespole Cloud & Digital
Warszawa
Internship