Check out what happened in the world of science and international politics in Q1 2024!
Link
Added 29 August, 2023
Coopernicus
Młodzi Innowatorzy World Summit Awards- International Center for New Media

Młodzi Innowatorzy World Summit Awards (WSA) to specjalna kategoria konkursu, która powstała z połączenia Europejskiej Nagrody dla Młodzieży i dotychczasowych działań realizowanych w ramach WSA. Celem konkursu jest wyróżnienie i promocja osiągnięć młodych innowatorów używających nowoczesnych technologii do działania na rzecz rozwoju. Do konkursu zgłaszać można projekty realizowane przez przedsiębiorców, NGO, start-upy, studentów, osoby indywidualne.
Projekty te muszą spełniać warunki podane na stronie. Aplikować można tylko i wyłącznie w języku angielskim poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie konkursu i załączenie wymaganej dokumentacji.
Zwycięzcy zostaną zaproszeni na Światowy Kongres “World Summit Awards”, który jest prestiżową platformą międzynarodowej wymiany wiedzy, dzielenia się pomysłami i doświadczeniem w sektorze ICT, a także okazją do nawiązania kontaktów w przyszłej współpracy.

Position Type
Internship
Languages
English
Contract type
Part-time
Location
European Union
Coopernicus
The Coopernicus platform is an initiative of Our Future Foundation. Its main goal is to spread awareness of the scientific achievements of Poles around the world. We invite Polish scientists, startups, students and everyone interested in science to join!
Founded in
2022
Employees
6
Similar jobs
Added 21 June, 2024
Coopernicus
Międzynarodowa letnia szkoła ‘Thinking wisely. The Mieroszewski Centre’s School of Political Expertise’
Tatariv, obwód iwanofrankowski, Ukraina
Lead
Added 21 June, 2024
Coopernicus
KONKURS NA NAJLEPSZE PRACE MAGISTERSKIE TERAZ POLSKA TURYSTYKA
Polska
Lead
Added 21 June, 2024
Coopernicus
XIX Konkurs Project Master na pracę dyplomową z zarządzania projektami
Polska
Lead