We've just published new episode of our podcast!
Link
Added 14 August, 2023
Młodzi Innowatorzy World Summit Awards

Młodzi Innowatorzy World Summit Awards (WSA) to specjalna kategoria konkursu, która powstała z połączenia Europejskiej Nagrody dla Młodzieży i dotychczasowych działań realizowanych w ramach WSA. Celem konkursu jest wyróżnienie i promocja osiągnięć młodych innowatorów używających nowoczesnych technologii do działania na rzecz rozwoju. Do konkursu zgłaszać można projekty realizowane przez przedsiębiorców, NGO, start-upy, studentów, osoby indywidualne.


Projekty te muszą spełniać warunki podane na stronie. Aplikować można w języku angielskim poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie konkursu i załączenie wymaganej dokumentacji.


Zwycięzcy zostaną zaproszeni na Światowy Kongres “World Summit Awards”, który jest prestiżową platformą międzynarodowej wymiany wiedzy, dzielenia się pomysłami i doświadczeniem w sektorze ICT, a także okazją do nawiązania kontaktów w przyszłej współpracy.

Informacje pochodzą ze strony organizatora.

Position Type
Lead, Senior, Mid, Junior, Internship
Languages
English, Polish - polski
Contract type
Full-time, Part-time, B2B, Freelance
Location
Cały świat
Similar jobs
Added 21 September, 2023
Ministerstwo Spraw Zagranicznych
The World Bank Group Young Professionals Program (WBG YPP)
International
Internship
Added 21 September, 2023
Ministerstwo Spraw Zagranicznych
Zastępca Dyrektora Wykonawczego (Deputy Executive Director – Management, Nabór na stanowisko Zastępcy Dyrektora Wykonawczego Funduszu Ludnościowego NZ
Nowy Jork
Lead
Added 21 September, 2023
Coopernicus
XXI edycja programu stypendialnego Młoda Polska
Polska
Internship