Check out what happened in the world of science and international politics in Q1 2024!
Link
Added 11 December, 2023
Ministerstwo Spraw Zagranicznych
Nabór do Międzynarodowej Fundacji Unia Europejska-Ameryka Łacińska i Karaiby- Executive Director

Miejsce wykonywania obowiązków: Hamburg

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 grudnia 2023 r.

 

Informacje nt. stanowiska, wymaganych kwalifikacji i zasad aplikowania znajdują się na stronie: https://eulacfoundation.org/en/vacancy-notice-executive-director-eu-latin-america-and-caribbean-eu-lac-international-foundation

 

Międzynarodowa Fundacja Unia Europejska-Ameryka Łacińska i Karaiby (EU-LAC International Foundation) jest organizacją założoną w Hamburgu w 2011 r. w następstwie decyzji podjętej na szczycie UE-Ameryka Łacińska i Karaiby, który odbył się w Madrycie w 2010 r. Od wejścia w życie umowy międzynarodowej w dniu 17 maja 2019 r. działa jako organizacja międzynarodowa, skupiająca Unię Europejską i jej 27 państw członkowskich oraz Wspólnotę Państw Ameryki Łacińskiej i Karaibów (CELAC) i jej 33 członków. Jej celem jest zwiększanie w obu regionach wzajemnej wiedzy i zrozumienia, wzmacnianie partnerstwa UE i CELAC przy zwiększonym udziale społeczeństwa obywatelskiego, lepsze wzajemne eksponowanie obu regionów, a także samo partnerstwo regionalne.

Position Type
Lead
Languages
English
Contract type
Full-time
Location
Hamburg
Ministerstwo Spraw Zagranicznych
Ministerstwo Spraw Zagranicznych jest urzędem administracji rządowej zapewniającym obsługę ministra właściwego do spraw zagranicznych oraz do spraw członkostwa Rzeczypospolitej Polskiej w Unii Europejskiej.
Similar jobs
Added 11 June, 2024
Coopernicus
Program Stypendialny Mieroszewskiego: Badaj na Ukrainie
Polska
Internship
Added 11 June, 2024
Coopernicus
VANIER SCHOLARSHIP
Canda
Lead
Added 11 June, 2024
Coopernicus
Program stypendialny „Exact Future” 2024
Polska
Internship