Sprawdź, co wydarzyło się w świecie nauki i polityki międzynarodowej w I kwartale 2024!
Artykuł - zdjęcie główne
Już niedługo widzimy się na III edycji Our Future Forum

Coopernicus jest partnerem III edycji Our Future Forum organizowanym przez fundację Our Future Foundation, która skupia ponad 400 młodych Polaków będących absolwentami oraz studentami z najlepszych uczelni świata. III Edycja Our Future Forum to dwudniowe wydarzenie, na które składają się panele z ekspertami, warsztaty z liderami biznesu oraz networking w gronie studentów zagranicznych uczelni. Wśród tych wydarzeń odbędzie się także pierwsza oficjalna nowej inicjatywy fundacji, jaką jest Coopernicus.

Konferencja odbędzie się już 3-4 czerwca w Zamku Ujazdowskim w Warszawie. W trakcie rozmów z naszymi panelistami i panelistkami – politykami/polityczkami, biznesmenami/biznesmenkami i dziennikarzami/dziennikarkami poznamy odpowiedzi na pytania takie jak:

  • Jak wykorzystać potencjał młodych polskich naukowców z zagranicznymi dyplomami do budowania silnego sektora naukowego w kraju?
  • Jaka jest wartość studiów na najlepszych uniwersytetach świata dla państwa i biznesu?
  • Czy da się przywrócić Polsce setki lat utraconej historii i pozycję na mapie kulturowej świata?
  • Jaka jest rola młodego pokolenia w transformacji energetycznej Europy?

Udział w wydarzeniu, dla członków społeczności Coopernicus jest niezwykłą okazją, aby wymienić się poglądami z uczestnikami wydarzenia z różnych pokoleń reprezentującymi najlepsze polskie i światowe szkoły oraz firmy. Jest także okazją do wysłuchania inspirujących prelekcji, ale również nawiązania kontaktów z potencjalnymi pracodawcami i innymi ludźmi sukcesu.

Organizatorzy konferencji zarezerwowali 25 miejsc dla członków społeczności Coopernicus. W przypadku chęci wzięcia udziału w konferencji, prosimy o zgłoszenie się poprzez e-mail coopernicus@off.org.pl.

Patronat nad wydarzeniem objęły instytucje takie jak NCBR, MEiN, PAiH. Wśród sponsorów są między innymi Kearney, KHGM, PZU, PGE, czy Novo Nordisk, a także opiekun fundacji HRE Investments. Pełna lista partnerów oraz opis wydarzenia znajdują się na stronie https://off.org.pl/wydarzenia/iii-edycja-konferencji-our-future-forum/.

Napisany przez:

Piotr Wołodko

Dodaj komentarz