We've just published new episode of our podcast!
Link
Added 02 February, 2023
Innovations Hub Foundation
Startuje 4 edycja MedBiz Innovations Program!

Jesteś studentem uczelni technicznej, medycznej lub biznesowej? Interesujesz się startupami i chciałbyś rozwinąć swój własny innowacyjny biznes? Masz pomysł na produkt technologiczny lub innowacyjny model biznesowy, ale nie wiesz jak zacząć go realizować? Nie musisz szukać dalej – właśnie wystartował MedBiz Innovations Program, który stanowi odpowiedź na Twoje potrzeby!

MedBiz Innovations Program to program mentoringowy, który został stworzony dla zdolnych i ambitnych młodych ludzi. Program łączy studentów z różnych środowisk, aby wspólnie kreować innowacyjne rozwiązania. Wkrocz w sektor MedTechowych innowacji i dołącz do interdyscyplinarnej społeczności młodych innowatorów.

Twoim zadaniem będzie opracowanie innowacyjnego pomysłu na produkt lub usługę, który następnie rozwiniesz pod okiem doświadczonych przedstawicieli sektora MedTech. Weźmiesz udział w inspirujących warsztatach,  nauczysz się jak tworzyć podstawowe dokumenty inwestycyjne, a także opracujesz strategię komercjalizacji swojego projektu.

Position Type
Internship
Languages
Polish - polski
Contract type
Part-time
Location
Polska
Innovations Hub Foundation
Fundacja Innovations Hub (InHub) to międzynarodowy hub, zajmujący się transferem technologicznym. Specjalizujemy się w inkubacji projektów, ich modelowaniu, skautingu projektów i zespołów, pozyskiwaniu finansowania, a także w edukacji studentów w zakresie wdrażania technologii
Similar jobs
Added 21 March, 2023
DRAMIŃSKI Ultrasound Scanners
Dział B+R
Olsztyn
Junior
Added 21 March, 2023
Coopernicus
II Ogólnopolski Kongres Prawa Medycznego- Center For American Studies
Zdalne
Internship
Added 21 March, 2023
Coopernicus
Program stypendialny HORYZONTY- Fundacja EFC
Polska
Internship