Check out what happened in the world of science and international politics in Q1 2024!
Link
Added 20 October, 2023
Coopernicus
Top Minds

TopMinds to program mentoringowy, który otwiera młodym, polskim naukowczyniom i naukowcom drzwi do międzynarodowej kariery.

Bieżąca edycja kierowana jest do osób, które charakteryzuje pasja i ambicja: osób już przygotowujących rozprawę doktorską na polskiej uczelni (lub w innej instytucji naukowej czy badawczej) a ponadto wyróżniających się na polu naukowym a także studentów i studentek ostatniego roku studiów magisterskich, planujących swoją karierę w obszarze nauki.

Co czeka uczestniczki i uczestników?

Program mentoringowy TopMinds 2024, podobnie jak poprzednie edycje, oparty jest na indywidualnej ścieżce rozwoju uzgodnionej we współpracy z Mentorem oraz spotkaniach i warsztatach, które odbywają się  podczas 1-2 dniowych zjazdów w Warszawie i Częstochowie, a także online.

  • W programie przewidziano szkolenia stacjonarne a udział w nich jest obowiązkowy – harmonogram wydarzeń poniżej.
  • Mentrowani zostaną zaproszeni także na szkolenia online – to kolejna szansa na poszerzenie swojej wiedzy i zdobycie nowych kompetencji.
  • Praca indywidualna z mentorem odbywać się będzie – w zależności od potrzeb i możliwości – w formie bezpośredniej lub zdalnej (np. przez telefon lub wideokonferencję).
  • Udział w programie jest bezpłatny, koszty związane z udziałem w zjazdach (noclegi, wyżywienie, materiały szkoleniowe) pokrywają Organizatorzy. Organizatorzy nie pokrywają kosztów dojazdu.

Informację pochodzą ze strony: https://topminds.pl/edycja-2024/

Position Type
Internship
Languages
Polish - polski
Contract type
Part-time
Location
Polska
Coopernicus
The Coopernicus platform is an initiative of Our Future Foundation. Its main goal is to spread awareness of the scientific achievements of Poles around the world. We invite Polish scientists, startups, students and everyone interested in science to join!
Founded in
2022
Employees
6
Similar jobs
Added 21 June, 2024
Coopernicus
Międzynarodowa letnia szkoła ‘Thinking wisely. The Mieroszewski Centre’s School of Political Expertise’
Tatariv, obwód iwanofrankowski, Ukraina
Lead
Added 21 June, 2024
Coopernicus
KONKURS NA NAJLEPSZE PRACE MAGISTERSKIE TERAZ POLSKA TURYSTYKA
Polska
Lead
Added 21 June, 2024
Coopernicus
XIX Konkurs Project Master na pracę dyplomową z zarządzania projektami
Polska
Lead