Sprawdź, co wydarzyło się w świecie nauki i polityki międzynarodowej w I kwartale 2024!
Artykuł - zdjęcie główne
Głębsza integracja Unii Europejskiej w kontekście jej przyszłości – Kwartalnik Coopernicus

Najnowszy kwartalnik Coopernicus jest już dostępny!

W naszej wiosennej publikacji podsumowaliśmy trzy pierwsze miesiące naszej działalności w 2024 roku! Tym razem postawiliśmy na nowe. Stąd też zdecydowaliśmy się zatytułować nasz kwartalnik słowami „Nowe Otwarcie”, które symbolizują nie tylko wyjątkowo ciepłą wiosnę, która zaskoczyła nas ponad dwudziestostopniowymi temperaturami już w kwietniu, ale także nowe rozdania geopolityczne i gospodarcze.

Podzieliliśmy naszą publikacją na pięć sekcji: Inspirujące Rozmowy, Innowacje, Społeczeństwo, Kącik Zagraniczny oraz Podcasty i Reportaże. Wybraliśmy specjalnie dla Was najciekawsze artykuły i filmy z udziałem czołowych ekspertów, z których dowiecie się między innymi: czy istnieje bariera międzypokoleniowa między generacją X a generacją Z oraz jakie są scenariusze  rozwoju UE w najbliższych latach.Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie naszego kwartalnika i życzymy udanej lektury!

Kwartalnik styczeń – marzec

Coopernicus PL
Bio:
Coopernicus is an initiative of Our Future Foundation. Its mission is to spread awareness of the achievements of Poles in Europe and abroad, to build a community of Polish scientists and professionals and to create a bridge between Poles abroad and the Polish business and institutional market.
Dodaj komentarz