Sprawdź, co wydarzyło się w świecie nauki i polityki międzynarodowej w I kwartale 2024!
Artykuł - zdjęcie główne
Rozpoczęcie zapisów na IV edycję Our Future Forum!

23 listopada będzie miała miejsce IV edycja konferencji Our Future Forum w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie – największa konferencja edukacyjna w kraju według Magazynu Forbes Polska. Organizatorzy zapewniają, że będzie to wyjątkowa edycja wydarzenia i spodziewają się rekordowej liczby uczestników. 

Czwarta edycja Forum odbędzie się 23 listopada w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wybór rozpoznawalnego, zlokalizowanego w sercu stolicy gmachu na miejsce wydarzenia ma charakter symboliczny – ma pokazać młodym ludziom, że są we właściwym miejscu, w centrum wydarzeń, na właściwej ścieżce. Panele i warsztaty będą poświęcone tematom takim jak biznes, nauka, kultura oraz działalność społeczna. Młodzież pozna między innymi odpowiedzi na pytania dotyczące:

  • Zielonej transformacji i jej bezpieczeństwa
  • Zawodów w gospodarce przyszłości
  • Aktywności społecznej młodych
  • Kariery w IT

Na zdjęciu: Uczestnicy III edycji Our Future Forum, źródło: Our Future Foundation

W przeciągu trzech lat Forum stało się miejscem do wymiany poglądów i poszerzania horyzontów oraz okazją, by wejść w dialog z liderami w swoich dziedzinach, który przybliży młodym ludziom obraz możliwej ścieżki zawodowej.

Coopernicus ma zaszczyt być partnerem tego wydarzenia. Uczestnictwo w Forum, jest niepowtarzalną okazją do wymiany poglądów, poszerzenia dotychczasowej wiedzy, poznania nowych, wartościowych ludzi oraz lepszego zrozumienia charakteru i potencjału nowego pokolenia. Jest to możliwość do zainspirowania się, ale również nawiązania kontaktów z potencjalnymi pracodawcami, przyszłymi wspólnikami oraz ludźmi sukcesu. 

Organizatorzy wydarzenia zapewnili społeczności Coopernicus dedykowaną pulę biletów wejściowych. W przypadku chęci wzięcia udziału w konferencji, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się przez adres mailowy coopernicus@off.org.pl.

Na zdjęciu: Prezentacja projektu Coopernicus, źródło: Our Future Foundation

Partnerami wydarzenia są PwC, Enea S.A., Akademia Leona Koźmińskiego, Asseco, Huawei, Krajowa Grupa Spożywcza S.A., Bank Gospodarstwa Krajowego, ARP S.A. Wśród sponsorów nie mogło zabraknąć Amazon, Kearney oraz opiekuna Fundacji, HRE Investments. Opis wydarzenia można znaleźć na stronie Our Future Foundation. Pełna lista prelegentów oraz partnerów będzie aktualizowana na stronie. 

Misją Our Future Foundation  jest pomoc w aplikowaniu na najlepsze uniwersytety na świecie. Przez 3 lata swojej działalności organizacja pomogła ponad 130 nastolatkom z niezamożnych rodzin w aplikacji na uczelnie tj. Yale, Oxford, Cambridge. Społeczność Our Future Foundation liczy blisko 1000 ambitnych młodych polek i polaków. Wśród nich znajdują się absolwenci i studenci polskich oraz zagranicznych uniwersytetów, a również licealiści, którzy na etapie szkoły średniej przygotowują się do aplikacji na zagraniczne uczelnie. 

Napisany przez:

Bartosz Nyga

Dodaj komentarz